про Чугуївський навчально-виховний комплекс №6

Рік заснування

1946 рік

Директор НВК

Єрошенко Юлія Павлівна, освіта вища, за фахом вчитель математики, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист. Нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

Заклад очолює з 2005 року. Педагогічний стаж – 30 років.

Контингент учнів

У навчальному закладі навчається 428 учнів, з них учнів 1-4 класів –184 , 5-9 класів –193 учня, 10-11 класів – 51 учінь.

Випускників 9 класів -  39 учнів.

Випускників 11 класів - 28 учнів.

Дошкільний  підрозділ  складається з   двох груп, які відвідують 42 дитини віком 5-6 років.

Мова навчання

Навчання здійснюється  двома мовами ( українська і російська)

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за  профілями: 10 клас  (економічний профіль) – 23 учня, 11 клас –(економічний профіль) -28 учнів

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 42 педагога, з них 35 педагогічних працівників  мають вищу освіту

Вищу кваліфікаційну категорію мають 11 вчителів, І кваліфікаційну категорію – 20, ІІ кваліфікаційну категорію – 1 педагог, категорію «спеціаліст» – 2 педпрацівника; 3 вчителя мають звання «Учитель - методист», 3 – звання «Старший учитель», 4 педагогічних працівника нагороджено знаком «Відмінник освіти України».

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (184 учня) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (1 дитина під опікою). За рахунок батьківської плати харчується  учні 5-11 класів, вихованці дошкільного підрозділу.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Використання принципів компетентнісно-орієнтованої системи навчання і виховання з метою створення умов для  формування життєво компетентних випускників школи».

Серед педагогів НВК – переможці обласного етапу конкурсу «Учитель року»:  Шоміна М.В., учитель географії, Кушнарьова О.В., учитель музики. Учителя біології Зав’ялову Р.Д. визнано переможцем міського конкурсу «Людина року - 2013» у номінації «Педагогічний працівник  року». В 2013 році  вісім  педагогічних працівників навчального   закладу стали  дипломантами міської виставки – презентації педагогічних ідей, 5 - дипломанти обласної виставки.

Колектив навчального закладу  – призер 12 обласної тематичної виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Організація роботи з обдарованими учнями», активний учасник експериментально-дослідної роботи «Управління якістю освіти на регіональному рівні» за напрямом «Моніторинг якості профільного навчання в загальноосвітньому закладі»

За підсумками результатів зовнішнього незалежного оцінювання та результатами участі учнів у предметних олімпіадах навчальний заклад внесено до переліку кращих навчальних закладів у  збірнику «Освіта Харківщини».

Гурткова робота

В НВК працює 15 гуртків, до яких залучено 177 учнів. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи (баскетбол, спортивний туризм, спортивна боротьба)

Підвіз учнів та вчителів

Учні та вчителі не потребують підвозу до навчального закладу

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 17 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класу (20 ПК), 2 спортивних  зали, актовий  зал, хореографічний клас, спортивний майданчик,  їдальня, стоматологічний та медичний кабінети. Дошкільний підрозділ налічує ігрові кімнати, спальні, ігровий майданчик.

Бібліотечний фонд налічує  41 363  примірника художньої та навчальної літератури.